Masáže

Masáže jsou prováděny za cílem uvolnění svalů, prokrvení těla a pokožky, jako prevence úrazu a v neposlední řadě za cílem relaxace. Masáž může být provedena na trupu, obličeji i končetinách. Sílu tlaku si určuje vždy klient, aby byla masáž příjemná a nebolestivá. Jako masážní přípravek si můžete vybrat kvalitní olej lisovaný za studena (optimálně vyživuje pokožku těla), nebo emulzi v případě sportovní masáže. Do olejů přidávám silice dle individuálních potřeb (silice z koření, např. hřebíček, rozmarýn při bolestech kloubů a svalů, silice z levandule při poruchách spánku, silice z  aloe vera při drobných poranění kůže, silice z citrusů pro nabuzení organizmu, silice z eukalyptu či máty při dýchacích obtíží atd.).
 
Masáž je také zásah do organismu, proto bude před masáží proveden krátký rozhovor ke zjištění onemocnění, která by znemožnila provést určitý druh masáže. 

Medová masáž

Medová masáž je agresivnější typ masáže. Prostřednictvím medu dochází k důkladnému vyčištění pokožky a prokrvení kůže i podkoží, což vede k uvolnění svalů. 

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je manuální technika vhodná při otocích dolních či horních končetin, při otocích, které vznikají po úrazech, při nedostatečné funkci lymfatického systému, při artrózách, revmatických onemocněních, při žilní nedostatečnosti atd. Tato masáž je jemná, pozvolná, bez olejů, pouze s pudrem, a to při větší potivosti pokožky. 

Masáž obličeje, dekoltu a šíje

Masáž obličeje, dekoltu a šíje je masáž relaxační, během ní je možné uvolnit kůži a podkoží hlavy a skalpu jako prevence bolesti hlavy.